Polityka Prywatności sklepu DecoPrint.pl


Administratorem sklepu www.decoprint.pl jest Deco Print Magdalena Balakowska, ul Dębcza 25A, 32-700 Bochnia


Sklep wykorzystuje technologię Cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb klienta. Klienta może zgodzić się na to, aby wpisane przez niego dane zostały zapamiętane i by mógł bez powtórnego wpisywania korzystać z nich przy następnych odwiedzinach w naszym sklepie. Jeżeli klient nie zgadza się na personalizowanie serwisu, może wyłączyć obsługę cookies w opcjach przeglądarki internetowej.

Zbieranie danych osobowych odbywa się poprzez, dobrowolną rejestrację swoich danych osobowych t.j imie i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego. Są to niezbędne informacje, potrzebne do realizacji zamówienia w naszym sklepie internetowym.

Zbierane dane mogą być wykorzystane w celu nawiązania kontaktu z kupującym, np w celu ustalenia szczegółów zakupu, wysyłki lub płatności.

Dane są pozyskiwane również w celu wysyłania informacji handlowych, jeśli tylko klient wyraził zgodę na otrzymywanie newslettera.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. Każdy zarejestrowany klient ma wgląd w swoje dane i może je w każdej chwili edytować, jaki i poprosić o usunięcie tychże danych z naszej bazy.
Zgromadzone dane, nie są udostępniane osobą trzecim. Mogą być jednak udostępnione na wniosek lub żądanie uprawnionym organom (policja, prokuratura, Izba Skarbowa itp)